Szkolenia

Oferuję Ci organizację profesjonalnych szkoleń poświęconych poszczególnym standardom ISO oraz postanowieniom RODO. Dzięki nim jakość procesów realizowanych w firmie wzrośnie, a Twoi pracownicy będą pracowali efektywniej. Mam wieloletnie doświadczenie przy realizacji zarówno małych, jak i obszernych projektów – jako dydaktyk, konsultant i praktyk. Wiem, jak przekazać wiedzę, aby słuchacze utrzymali uwagę, skupienie do samego końca i opuścili salę bogatsi o nową wiedzę i doświadczenie.

Na jakie wartości kładę nacisk podczas szkoleń?

Podczas naszych spotkań zawsze skupiam się na praktycznym podejściu do problematyki. Pokazuję uczestnikom ścieżki rozwiązania konkretnych problemów, z którymi mogą oni zetknąć się podczas pracy. Nie unikam nowoczesnych metod kształcenia – ćwiczeń, symulacji, debat oksfordzkich. Wielokrotnie udowodniły one swoją skuteczność, jako efektywne narzędzie nauczania. Dzięki zaangażowaniu Twoi pracownicy od razu czerpią realną korzyść z nowo zdobytej wiedzy i mogą zastosować ją do codziennych obowiązków.

Co wyróżnia moje szkolenia ISO?

Z pewnością wiesz, że na rynku funkcjonuje wiele firm, które zajmują się prowadzeniem szkoleń z zakresu norm ISO. Dlaczego powinieneś wybrać właśnie mnie?

  1. Wyróżnia mnie ponad 10-letnie doświadczenie w branży
  2. Na co dzień współpracuję z ośrodkami kultury, jednostkami budżetowymi i uczelniami wyższymi jako IOD oraz konsultant w zakresie standardów ISO.

  3. Podczas spotkań stawiam na praktyczną stronę zagadnień
  4. Moje szkolenia ISO nie przypominają akademickiego wykładu. Zależy mi na tym, aby słuchacze byli w stanie zastosować zdobytą wiedzę w praktyce i wynieść ze spotkania jak najwięcej.

  5. Opieram przekaz na aktualnych informacjach
  6. Na spotkaniach zawsze odwołuję się do aktualnych norm, standardów i przepisów. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, powołuję orzecznictwo sądowe, interpretacje przepisów dokonywane przez organy administracyjne i stosowaną przez nie praktykę. Wszystko po to, aby uczestnicy szkolenia otrzymali porcję wiedzy gotową do wykorzystania od zaraz!

  7. Stosuję nowoczesne metody szkoleniowe
  8. Wiem, jakie zabiegi dydaktyczne się sprawdzają, a które z nich nie mają sensu. Dzięki temu spotkania ze mną są interesujące i na długo zapadają w pamięć.

W jakiej formule odbywają się szkolenia ISO?

Organizuję szkoelnia w następujących formach:

  • otwartej - dostępnej dla wszystkich osób zainteresowanych tematem,
  • zamkniętej - wyłącznie dla danego klienta.

Po uprzedniej konsultacji mogę zorganizować także szkolenie dofinansowywane z budżetu Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przekonaj się, że szkolenie poświęcone standardom ISO nie musi być nudne i sztampowe. Odkryj nową jakość edukacji i rozwiń swoją firmę!