Szkolenie z normy ISO 27017

Dzisiejszy świat biznesu jest bardzo dynamiczny, przez co na przedsiębiorców czeka coraz więcej zagrożeń. Część z nich dotyczy wrażliwych informacji i danych. Niezwykle istotną kwestią staje się więc w takiej sytuacji ochrona i ich bezpieczeństwo. Zapewnienie firmie najlepszej ochrony wiąże się jednak z podjęciem właściwych kroków. Jednym z nich może być inwestycja w odpowiednie szkolenie z normy ISO 27017. Nasza firma może Ci zaoferować właśnie tego typu kompleksowe szkolenia, które są pomocne w zrozumieniu oraz wdrożeniu najnowszych standardów związanych z bezpieczeństwem informacji.

ISO 27017 – czym jest?

ISO 27017 to międzynarodowy standard skupiający się na bezpieczeństwie w chmurze. Nasze szkolenie ma na celu przedstawienie Ci kluczowych zagadnień związanych z tym standardem. Podczas niego postaramy się dostarczyć Ci praktycznej wiedzy oraz potrzebnych narzędzi. Te pozwolą Ci z kolei skutecznie zarządzać bezpieczeństwem informacji.

Komplet informacji

Oferowane przez nas szkolenie z normy ISO 27017 zostało opracowane przez doświadczonych ekspertów — ci posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczne doświadczenie w dziedzinie zabezpieczania i ochrony danych. Taka kadra pozwala nam zagwarantować Ci najwyższą jakość szkolenia, a także praktyczne podejście do tematu.

Jakie korzyści przynosi nasze szkolenie?

Ochrona i właściwe zabezpieczenie danych Twojej firmy jest bardzo istotną kwestią. Podczas naszego szkolenia ISO 27017 otrzymasz więc kompleksowy przegląd kluczowych aspektów związanych z bezpieczeństwem w chmurze. Oferowane przez nas szkolenie pozwoli Ci więc zdobyć wiedzę na temat zarządzania ryzykiem, zarządzania usługami, uwierzytelniania czy dostępu. Nasze szkolenie ISO 27017 to także komplet informacji dotyczących audytu bezpieczeństwa czy zarządzania incydentami. Podczas naszych kursów będziesz się uczyć na konkretnych przypadkach i sytuacjach – interaktywne zajęcia pozwalają więc na dużo lepsze zrozumienie poszczególnych zagadnień oraz praktyczne zastosowanie ich w Twojej organizacji.